English      Türkçe
HakkımızdaProjelerİletişim


HOŞGELDİNİZ

Web sitemize hoş geldiniz. Sitemizde Taşyapı İnşaat'ı inşaat sektöründe öncü bir kuruluş yapan geçmişimiz ve başarılarımız  hakkında ilgi çekici ve aydınlatıcı bilgiler bulunmaktadır.


ŞİRKET HABERLERİ
     
Eyüp Parkı Ekim 2007 - Eyüp Parkı ve Sosyal Tesisleri İnşaatı başlamıştır.
devamı more
 
     
Atatürk Kitaplığı Eylül 2007 - Taksim Atatürk Kitaplığı'nın bakım ve onarımına başlanmıştır.
devamı more
 
     
Bayrampaşa Spor Kompleksi Ağustos 2007 - Bayrampaşa Spor Kompleksi İnşaatı işi uhdemizde kalmış olup İstanbul'a bir spor kompleksi kazandırmak için imalata başlanmıştır.
devamı more
 
     
Eyüp Kültür Merkezi Temmuz 2007 - Eyüp Kültür Merkezi İnşaatı işi uhdemizde kalmış olup İstanbul'a bir kültür abidesi daha kazandırmak için çalışmalara başlanmıştır.
devamı more
 
     
Fatih Belediye Hizmet Binası ve Şehir Tiyatrosu Mayıs 2007 - Fatih Belediyesi Hizmet Binası ve Kat Otoparkı ile Şehir Tiyatrosu inşaatı devam etmektedir. Kaba inşaatı tamamlanmak üzere olan inşaatta ince işler başlamıştır.
devamı more
 
     
İSKİ - İsale Hattı İnşaatı Mayıs 2007 - İSKİ - İstanbul Bölgesi IV. Kısım Müteferik İçmesuyu Şebeke ve Kat Ayrımı İnşaatı işi bünyesinde 170km. isale ve şebeke hattı imalatı tamamlanmış olup muhtelif köylere şebeke suyu götürmek maksadıyla şebeke hattı döşenmesine devam edilmektedir.
devamı more
 
     
Cuma Camii Restorasyonu - Bulgaristan Mayıs 2007 -  Bulgaristan'ın Filibe kentindeki 14. yüz yıl Osmanlı eseri olan Murat Hüdavendigar (Cuma) Camii restorasyonu işi devam etmektedir. Bu proje Balkanlar'da önemli bir tarihi eserin korunmasına katkıda bulunacaktır.
devamı more
 
     
Sentetik Çim Sahalar Nisan 2007 - İstanbul'da 8 adet amatör ve 3 adet profesyonel futbol sahasında sentetik çim yapılması tamamlanmış olup proje tamamlanma aşamasına gelmiştir. Yüksek kaliteli ithal malzemeden yapılan sentetik çim sahalar oyunculara daha konforlu ve zevkli spor yapma imkanı sağlamaktadır.
devamı more
 
     
Tarihi Eser Restorasyonu - Ortaköy Şubat 2007 - Ortaköy ve Eyüp'de tarihi eser restorasyonu tamamlanmıştır. Restorasyon çalışmaları öncesinde virane bir halde bulunan Ortaköy'deki tarihi bina şehrin dokusuna yakışır bir şekilde yeniden inşa edilmiştir. Bu proje kapsamında Haliç kenarında tarihi Müzisyenler Kahvesi de İstanbulluların hizmetine kazandırılmıştır.
devamı more
 
     
İtfaiye Binaları Kasım 2006 - İstanbul genelinde 5 adet itfaiye binasının depreme karşı güçlendirilmesi çalışmaları tamamlanmıştır. Bu projenin tamamlanmasıyla İstanbul genelinde 20'den fazla itfaiye binası şirketimiz tarafından güçlendirilip onarılmıştır.
devamı more